עו"ד יוסף אופיר 
עו"ד יואב דקל

אודות משרד עו"ד דקל אופיר
משרד עורכי דין דקל-אופיר נוסד עוד בשנת 2009 על ידי שני השותפים עו"ד יואב דקל ועו"ד יוסף אופיר, חברי לשכת עורכי הדין עוד משנת 2005. המשרד מתמחה בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל והוא נחשב לאחד מהמובילים בישראל בתחום. משרדנו מציע ייצוג משפטי, מקצועי, יעיל ומהיר לכלל לקוחותיו. אנו מאמינים, כי יש וחשוב לשרת כל לקוח ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך מתן פתרונות משפטיים באופן יצירתי וייחודי אשר יעניקו לכל לקוח את התוצאות הטובות ביותר. לצד אלו אני מאמינים שעל המשרד להוות מודל לקשיחות ולוחמנות, משרד אשר חותר תמיד למצוינות ויאבק ללא משוא פנים בכל תיק ותיק עד שיגיע לתוצאה המשפטית המיוחלת.


אנו יודעים עד כמה קשה לעמוד מול רשויות המדינה אשר מפעילות לחצים שונים בכדי להאיץ את הגבייה ומבינים את כל החששות, הפחדים והלחצים בהם אתם נתונים ואף את ההשלכות אשר יש לנושאים אלו על התא המשפחתי, על העסק ועל החיים שלכם. אנו כאן כדי לסייע לכם לצלוח את התקופה הזו באופן הנכון והמיטבי ביותר עד שנחזיר אתכם ואת חייכם אל המסלול בו תוכלו לפתוח דף חדש נטול חובות ולצאת לדרך חדשה.  

 
במהלך השנים הרבות צבר משרדינו ניסיון עשיר בניהול מאות תיקים משפטיים, כשבין לקוחותיו נמנים אנשי עסקים בכירים מהשוק הישראלי בנוסף למאות לקוחות פרטיים. 


משרדינו מתמחה בטיפול בתחום ההוצאה לפועל ופשיטות רגל בנושאים הנוגעים ל: איחוד תיקים, ביטול הגבלת רישיון נהיגה, הסדר חובות, קבלת צו הפטר, ביטול עיכוב יציאה מהארץ, הסדר בנקים, שיקום כלכלי, אישור לפתיחת חשבון בנק, הסדר נושים, ביטול הגבלות ועיקולים, אישור לפתיחת עוסק מורשה, פירוק חברה והסדרים מול רשויות.


ובעצם מלווים את הלקוח בכל הליך פשיטת הרגל ו\או כיסוי חובותיו וזאת תוך מיצוי כלל האמצעים והאפשרויות החוקיות והמשפטיות העומדות לזכותו. אנו במשרד פועלים בצורה רחבה על מנת ללמוד ולהכיר מקרוב את הרפורמה החדשה הנוגעת לתחום פשיטות הרגל וחדלות הפירעון ורואים בה הזדמנות נהדרת לשיתוף פעולה רחב של המשרד מול המסגרות המשפטיות והמנהליות בישראל וזאת על מנת לאפשר ולהעניק לכל לקוח שלנו את ההזדמנות האמיתית לקום שוב על רגליו ולהתחיל מחדש. 


אז מה מחכה לכם כשתגיעו אלינו לפגישה? במסגרת משרדנו תקבלו מערך שירות מהוקצע ורחב אותו יובילו כל העת עו"ד דקל ואופיר ויכלול רישום מדויק של כל הפרטים החשובים הנוגעים לתיק שלכם, איסוף המסמכים, סריקתם וקטלוגם, יידוע המערכות המשפטיות והמקצועיות לגבי העובדה כי עו"ד מייצג אתכם וביצוע פעולות מיידיות ותכופות על מנת להקל עליכם. 


לאורך זמן אנו נבנה יחד איתכם מערך עבודה מסודר ומאורגן וזאת תוך התחשבות בסדר יומכם ובשאיפה להביא להקלה והסרה של עיקולים כנגדכם. מערך אשר מכיר בעובדה שיש ויהיה הצורך להגיב במהרה לא פעם ולתת מענה לכל אתגר אשר יצוץ. זאת תוך נכונות ושאיפה לחתוך קדימה ליעד החשוב ביותר עבור כל חייב – היכולת לחזור ולחייך לנוכח יכולתו לפתוח דף חדש ונקי בחייו. 

 

"האני מאמין" המוביל את משרדנו
אנו מאמינים אמונה מלאה שיש אנשים אשר נקלעו למצב בו הם חייבים כספים, מבלי שהייתה להם שליטה על כך ואין הם בחרו באופן מודע להגיע לנקודה זו בחייהם. בכל הנוגע לתחום הכלכלי, לכל אדם מגיעה הזמנות שנייה אמיתית לשקם את חייו ולהתחיל דף חדש וחלק ומבלי שחובותיו רודפים אותו לאורך שנים. 


אנו מכבדים ורואים במסגרות המשפט, החוק והמסגרות המנהלתיות כגופים אשר מחויבים לפעול על פי איך שהגדיר להם החוק, אך בתוך כל אלו שואפים לראות את האדם הפשוט זוכה גם לחסדים של מסגרות אלו. 


שאיפתנו לקיים הסדרים שיש בהם מן הצדק, בו לקוחותינו יראו גם את האנשים מן הצד השני השואפים לקבל את התמורה הכספית לשירות אותו הם העניקו בצורה המקצועית ביותר. במסגרת הניסיון הרב שצברנו בתחום פשיטות הרגל וחדלות הפירעון, שאיפתנו שמקרים בהם טיפלנו יהוו אבני דרך משמעותיות ובולטות בתחומים אלו ויובילו את כל הנוגעים בדבר להיות גורם המאפשר הן לחייבים והן לנושים להיות מרוצים בסופו של כל תהליך. 


אנו תמיד זוכרים שמאחורי כל אדם עומד עולם שלם של חלומות, שאיפות ורצונות. אדם שרוצה להרגיש חיוני וכזה המסוגל לספק ערך מוסף בחייו שלו ושל יקיריו. 

כמו כן , אנו וכל צוות המשרד מעניקים שילוב של שירות מהוקצע וצמוד תוך מקצועיות  בכל הנושאים הנ"ל, בין אם מדובר בנושאים רגישים במיוחד ובין אם לא, על דגלנו חרוטה תודעת שירות מהטובות ביותר בישראל. נשמח להעניק גם לכם את שירותינו הרחבים והמקצועיים בתחום פשיטת רגל, חדלות פירעון ונושאים נוספים. 

משרד בוטיק שילחם עבורכם 24/7

עם יחס אישי ושירות מהלב 

Name, Title